כבר שנים רבות שרוב המשפחות בישראל מעדיפות לצאת לנופש במתכונת הכל כלול. יציאה לחופשה היא לא רק למטרת טיול או למטרה של צבירת חוויות. חופשה נועדה לפנק אותנו ולתת לנו לנוח – וזה הופך לקל ופשוט בחופשה שבה לא צריך לדאוג לדבר. לעתים קרובות אנחנו רוצים לצאת לנופש – ולא לעבוד בשבילו. פשוט להתפנק בחדר, בבריכה, בחדר האוכל, בפעילויות הבידוריות שמארגנים לנו – והכל מבלי להתאמץ יותר מדי. זאת בדיוק הסיבה שבגללה המציאו חופשות קלאבים הכל כלול.

קלאבים הכל כלול

 

קלאבים הכל כלול – מה זה בכלל ?

אחד ההבדלים המהותיים בין חופשה מחושבת לחופשה מפנקת, הוא הצורך לחשב כל רגע כמה אנחנו מוציאים וכמה זה יעלה לנו. בחופשה רגילה, נמעיט להזמין משקאות ליד הבריכה, לא נבקש קפה או שתייה קלה ונסתפק רק בארוחות הבסיסיות שמציע המלון במסגרת הדיל שבחרנו. כל זאת מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל המחירים של כל תוספת גבוהים במיוחד, ואף אחד לא רוצה לסיים את החופשה עם טעם מר, בשל חשבון האקסטרה הלא צפוי שיופיע במהלך הצ’ק אאוט. את הטעם המר הזה בדיוק, באים למנוע נופשוני קלאבים הכל כלול. כשאתם בוחרים נופשונים מסוג זה, החופש האמיתי שלכם מובטח. מותר לכם להזמין כל דבר מחוץ לחדר האוכל. אתם יכולים להתפנק בקרטיב, גלידה או משקה צונן ליד הבריכה, כוס קפה חמימה ועוגה באחר הצהרים ליד הלובי, כוס משקה קל בזמן הצפייה בצוות הבידור, ואפילו פינוק קטן ומתוק לפני השינה. הדיל של קלאבים הכל כלול מאפשר לכם ליהנות כמה שאתם רוצים ומתי שאתם רוצים, ללא הגבלה, בכפוף לדברים יוצאי דופן שמוגדרים בהסכם שלכם עם כל קלאב. זה כמובן נכון לא רק לאוכל אלא גם לשפע של פעילויות בידוריות שעוזרות להעביר את הזמן.

קלאבים הכל כלול – למה זה כדאי?

ארגון חופשה הוא עבודה בפני עצמה. כדי ליהנות מחופשה ללא מגבלות, יש צורך בהתארגנות רבה מראש. צריך לתכנן את הפעילויות והאטרקציות במהלך היום ובעיקר את הארוחות. במידה ומדובר במשפחה גדולה או במשפחה שומרת כשרות, המשימה הופכת למאתגרת הרבה יותר. להעסיק ילדים ישראלים, זו לא משימה פשוטה כידוע. קלאבים הכל כלול הם הנופש האידיאלי עבור משפחה המעוניינת לצאת לנופש. לרוב חופשות כאלה כוללות אטרקציות ופעילויות לילדים במהלך היום ומאפשרות להורים כמה שעות טובות של מנוחה. בערב ימצאו ההורים פעילויות בשבילם. האוכל בחופשות קלאבים הכל כלול הוא פינוק של ממש. האוכל קיים בשפע לאורך כל שעות היום. כך שאתם לא חייבים להפריע לעצמכם לישון ולהשכים קום בשעות הבוקר המוקדמות בכדי להגיע אל ארוחת הבוקר, או לחזור אל המלון בשעה מוקדמת מספיק כדי שלא להחמיץ את ארוחת הערב.  

קלאבים הכל כלול או חופשה על בסיס פנסיון חלקי?

לפני שאתם מחליטים בין קלאבים הכל כלול לבין חופשה על בסיס פנסיון מלא או חלקי, חשוב כי תגדירו לעצמכם מהי מטרת החופשה שלכם. חופשת קלאבים הכל כלול משתלמת במיוחד עבור נופשים שלא מעוניינים לעזוב את המלון או להרחיק ממנו. לעומת זאת, עבור אלו המעוניינים לטייל ולבלות במלון רק למטרות שינה, חופשת קלאבים על בסיס הכל כלול היא פחות משתלמת. חשוב כמובן גם לשים לב למחירים. לעיתים, באופן מפתיע, מבצע הכל כלול משתלם ואפילו זול יותר מאשר לינה על בסיס חצי פנסיון או פנסיון מלא. כשאתם בוחרים לעצמכם חופשה, בין אם בארץ או אפילו בחו”ל, חשוב לבדוק היטב את המחירים ולהשוות בינהם.
×